2000'li yılların başında kurulan firmamız çilingir alanında kendisiyle övünen bir PROFESYONEL firmadır.

Firmamız 2000’li yılların başında faaliyetlerine başlayarak sizlerin çilingir hizmetlerine olan ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

Firma olarak evinizin, işyerinizin, kasalarınızın veyahut aracınızın anahtarını kaybettiğinizde, kapıda kaldığınızda, üzerinde kilit bulunan herhangi bir sistemi açamadığınızda bizlere ulaştığınızda hizmetlerimizi alırsınız.

Hasan ŞAHİN

Firma Yetkilisi

Şirketimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek mi istiyorsunuz? Şuraya bir bakın…

Sizlere Verdiğimiz Hizmetlerimiz

Firmamız değerli hizmetlerini sizlerin talepleri üzerine uzun yıllara varan tecrübesi ile sunar.

Kilit Göbeği Değişimi

Kilit Göbeği Değişimi hizmetine ne zaman ihtiyaç duyarsanız sizlerin yanınızdayız. Profesyonel ekibimizle kaliteli hizmeti, hızlı servis ağımızla birleştiriyoruz.

read more

Anahtar Kopyalama

Anahtar kopyalama hizmeti almak istediğinizde bulunduğunuz bölgedeki size en yakın çilingir olan uzman ekip arkadaşımıza yönlendiriyoruz.

Read more

Kilit Değiştirme

Kilit değiştirme & onarma hizmeti konusunda sahip olduğumuz profesyonel kadro ile sizler tarafından tercih edilmekteyiz.

read more

Oto Kapısı Açma

Oto çilingir hizmeti, ustalık ve marifet gerektiren işlerden birisidir. Eski zamanlarda çilingir hizmeti daha zor bir biçimde el işiyle hallediyordu.

Read more
Çilingir Hizmetine mi İhtiyacınız var? Arayın Hemen Size Yardımcı Olalım.

Sizler İçin Çalışan Ekibimizi Tanıyın

Hakan çilingir anahtar 7/24 saat gümüş bağcılar Esenler olarak firmamız 20 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize hizmetlerini sunar.