info@hakancilingir.com

Mail Atın

 Çilingir Ne İş Yapar?

Çilingir Ne İş Yapar?

Çilingir Ne İş Yapar?

Çilingir; evine veya arabasına giremeyen insanların ilk aradıkları kişidir. Her ne kadar 90’lı ve 2000’li yıllardaki kadar popüler bir meslek olmasa da ihtiyaç duyulduğu anda olay yerine gelir. Çilingirin birçok sorumluluğu vardır. Her şeyden önce, işlemeyen kilitleri açmakla yükümlüdür. Ayrıca, kilit montajı da yapabilir. Bunun yanı sıra, anahtarın veya kilidin bir örneğini alarak buna uygun yeni anahtar ya da kilit yapabilir. Son olarak, bakım ve onarım işleri ile de ilgilenir.

Çilingir; dünyanın en eski mesleklerinden birisidir. Kapının kilidini tamir etmenin yanı sıra kilidi takmak ve zarar vermeden açmak da çilingirin sorumlulukları arasındadır. Türk kültüründe önemli bir yere sahiptir. Çilingir Ne İş Yapar diye odak noktasından olayı düşündüğünüzde ortaya çıkacak olan net cevap ise profesyonel bir hizmetten başkası olmayacaktır. Bu nedenle bölgenin en iyi firması ve en köklü firmaları arasında olan ekibimize iş yaptırmak çok kolay.

Nitekim firmamızın en yakın çilingir hizmetinin yanında en hızlı işlemleri de yapmasından dolayıdır. Çilingir ne iş yapar diye aklınıza ne gelirse gelsin öncelikle kapı açma gelmeli. Ardından kasa açma otomobil kapısı açma gibi işlerde bu işin bir sonraki aşamaları arasındadır.

1 Comment

  • Teklifinize çok ilgiliyim, lütfen bana telefon edin veya WhatsApp’tan yazın +905495577557

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 Acil Çilingir Hizmeti